באלו סכסוכים אנחנו מגשרים בפיוס

סוגי הגישורים בהם אנחנו מגשרים בפיוס

אלו הגישורים בהם אנחנו מגשרים ומביאים את כל הלב והנשמה על מנת שהגישור יסתיים בהסכם הוגן ומכבד :


גישור לגירושין בני זוג שמעוניינים להתגרש ולהגיע להסכם גירושין בהסכמה שיסדיר ביניהם את כל העניינים הקשורים לגירושיהם לרבות מזונות, משמורת וזמני שהות, חלוקת רכוש וסידור הגט.

ההסכם אליו תגיעו בגישור יאושר בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני ויקבל תוקף של פסק דין .


גישור זוגי לשלום בית – במקרים בהם בני זוג מתלבטים האם להתגרש או להמשיך את חייהם המשותפים, אנחנו בפיוס בודקים דבר ראשון האם כל אחד מהצדדים באמת מעוניין להתגרש או לשקם את המערכת הזוגית ובמידה וישנה הסכמה הדדית לשלום בית, ישנן שתי אופציות  – לערוך הסכם שלום בית או הסכם שלום בית בשילוב הסכם גירושין.

לעיתים, אנו מסתייעים במטפלים זוגיים על מנת לסייע לכם ולבדוק האם באמת פניכם לשלום בית ובמידה והתשובה חיובית, לתת לכם כלים לתקשורת זוגית נכונה שתסייע בשיקום המערכת הזוגית, זאת בד בבד עם הסכם שלום בית בשילוב גירושין אליו נגיע במסגרת הגישור.


גישור זוגי להסכם ממון ולהסכם חיים משותפים – בני זוג שמעוניינים להסדיר את ענייני הרכוש ביניהם באמצעות הסכם ממון או הסכם חיים משותפים.

מגשרי פיוס יסייעו לכם להגיע להסכם שמותאם אליכם באופן אישי מתוך שיתוף והידברות ובמסגרתו יוסדרו כל ענייני הרכש.

חשוב לדעת שבפיוס עמית חיימוביץ, מגשר ועו"ד בגירושין ודיני משפחה, ינסח ויערוך בשבילכם את הסכם הממון או הסכם חיים משותפים.


גישור משפחתי בסכסוכי ירושה, צוואה וחלוקת עיזבון – כשנוצרות מחלוקות בשל סכסוכי ירושה, צוואה וחלוקת עיזבון, עלולים להיווצר קרעים לעיתים בלתי הפיכים בתוך המשפחה ובמיוחד בין אחים ואחיות או בין הורים לילדיהם.

בגישור ניתן לפתור את המחלוקות גם הקשות ביותר מתוך הקשבה, שיתוף ויצירת דיאלוג בין כל הצדדים וביחד נמצא את דרך המלך לפתרון מוסכם.

מגשרי פיוס יסייעו לכם להגיע להסכם כולל שימנע קרע משפחתי.


גישור משפחתי בסכסוכי משפחה כשקיים נתק בתוך המשפחה כשכל אחד מבוצר בעמדותיו וסבור שהוא הצודק, המפסידים העיקריים זה אתם, מעבר לכך המחירים האישיים שמשלמים בשל סכסוכי משפחה, הם בלתי מתקבלים על הדעת.

באמצעות גישור משפחתי בפיוס, תוכלו לדבר על הדברים שמפריעים לכם כמו גם על הסיבות שבגינן נוצר הנתק המשפחתי ומה עומד מאחוריהם.

בפיוס, נסייע לכם ליצור תקשורת בונה ומקדמת שתעזור לכם לפתור את המחלקות וממצב של נתק תעברו למצב של שיתוף ואיחוי הקרעים במשפחה.


אז אם אתם מעוניינים בגישור לגירושין, גישור זוגי לשלום בית או לפתור סכסוכי משפחה באמצעות גישור משפחתי, אתם מוזמנים לפנות אלינו לגישור ולדבר עם מגשר ועו"ד עמית חיימוביץ, שידבר אתכם ויענה לכל שאלותיכם.

חזרה לגישור בפיוס >>
הוסף תגובה