באלו מקרים נכון לבחור בגישור זוגי לשלום בית 


גישור זוגי לשלום בית, הנו בחירה משותפת של בני הזוג לתת סיכוי אמיתי לשקם את מערכת היחסים ביניהם – נכון יהיה לבדוק אופציה של שלום בית במספר מקרים :


א. יש לכם עדיין רגשות האחד כלפי השני – יש לכם עדיין רגשות ואתם מרגישים שאתם רוצים לתת הזדמנות נוספת בטרם תקבלו החלטה שנוגעת למערכת היחסים בניכם.

ב. חוסר וודאות – אתם פשוט לא יודעים מה לעשות, כפי שהסברנו בשולחן הגישור אנו ניצור בהירות בנוגע למערכת היחסים ביניכם ולאחריה תקבלו החלטה בנוגע לדרך שבה שתרצו להתקדם.

ג. אתם מעוניינים בטיפול זוגי – לפני הטיפול הזוגי או במהלכו, אתם מעוניינים להסדיר את כל העניינים ביניכם במסגרת הסכם שלום בית מסודר שיתייחס לכל הבעיות שלכם בהתנהלות הזוגית, הכלכלית והאישית.

ניתן לשלב גישור זוגי לשלום בית ביחד עם הטיפול זוגי, אלו שני הליכים משולבים שבמידת הצורך יכולים לתת מענה במישור הטיפולי וההסדרה הפרקטית של שלום בית במסגרת הגישור.

ד. במידה ויש שינוי בחייכם הדורש מכם להסדיר זאת במסגרת הסכם – לדוגמא כשאתם רוצים לנסות תקופת פירוד ביניכם אך לא להתגרש, במהלכה כל אחד יגור בשני בתים נפרדים לפרק זמן מוגבל – במסגרת הסכם שלום בית אנו נסדיר את כל הנושאים שנוגעים לעניין זה.

ה. אתם מעוניינים לדבר ולתקשר בנוכחות המגשר– לעיתים כל מה שדרוש בין בני הזוג זו יצירת תקשורת זוגית, שולחן הגישור זו הזדמנות מצוינת ליצור תקשורת מקדמת ומכילה תוך קבלת כלים ומיומנויות תקשורת שתיישמו במערכת הזוגית.


יכולות להיות סיבות רבות נוספות לנהל הליך של גישור זוגי לשלום בית ובשולחן הגישור נבדוק זאת לעומק.

זכרו – אם קיים סיכוי לשקם את המערכת היחסים ביניכם, תשקלו בחיוב לתת הזדמנות לשלום בית שהרי להיפרד תמיד אפשר.

חזרה לגישור זוגי >>
הוסף תגובה