גישור גירושין בפיוס – צעד ראשון להתגרש בהיגיון

גישור גירושין בפיוס צעד ראשון להתגרש בהיגיון

תהליך גירושין איננו דבר קל, מדובר בפירוק התא המשפחתי כשאליו מתלווים בין היתר פחדים, חוסר וודאות וחוסר ביטחון וגם חשש כלכלי מיום המחר.

בגישור גירושין בפיוס אנו נותנים מענה בדיוק לאותן בעיות וקשיים שמרכיבים את משבר הגירושין ודנים בהם עד להגעה לפתרון מוסכם שינוסח להסכם גירושין.

חשוב מכל ועד כמה שזה נשמע ברור, אתם חשובים לנו ולכן אנחנו מגיעים עם הלב ומשקיעים את מרב המאמצים  כדי שתגיעו להבנות במסגרת הליכי גישור.

תרימו אלינו טלפון או תשלחו הודעה ותעשו את הצעד הראשון לפתרון סכסוך הגירושין אצלנו בפיוס ותשיבו לעצמכם את האיזון והרוגע לחיים.


 אז מדוע נכון לכם להגיע ל גישור גירושין בפיוס ?

1. מייסד פיוס, מגשר ועו"ד עמית חיימוביץ ילווה אתכם, בני הזוג, ברגישות ומקצועיות מתחילת ההליך ועד לייצוג בערכאות המשפטיות לשם אישור הסכם גירושין.

2. במידת הצורך, תקבלו סקירה רחבה של המצב המשפטי כיום בבתי המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני וזאת בד בבד עם התייחסות למקרה האישי שלכם, ההבנות לא נקבעות בהכרח על פי המידע שיינתן לכם, אך חשוב שיש עורך דין בגירושין ודיני משפחה שמעודכן ומכיר את הנושא לעומק.

3. עלות הליכי גישור בפיוס הנם נמוכים במאות אחוזים מניהול הליכים משפטיים שכוללים ייצוג של עורכי דין, אגרות, מומחים ועוד – חיסכון כספי של עשרות אלפי שקלים ( אם לא יותר ) לכל אחד מכם.

4. בפיוס אנו מגיעים לרוב בפרק זמן של 2 עד 5 פגישות גישור בלבד להסכם גירושין חתום על ידכם שיוגש לאישור הערכאות המשפטיות –  היות ומדובר בהליך רגיש ובפרק זמן בעל נפיצות גבוהה עד להגעה להסכם, אנו קשובים לכך ועושים את כל המאמצים לקבוע פגישות גישור בקצב המתאים לכם.

5. הסכם גירושין  הוגן, ברור ומשפטי שמנוסח ע"י עורך דין ומגשר עמית חיימוביץ שיש לו ניסיון של מעל עשר שנים בתור עו"ד בתחום של גירושין ודיני משפחה וגישר בעשרות רבות של תיקי גישור גירושין. הסכם הגירושין אליו תגיעו, ייתן מענה מקיף לכל הנושאים אליהם הגעתם להבנות הן בצד הפרקטי והן בצד המשפטי.

6. מזעור נזקים לילדים שלכם אך לא רק – טובת הילדים, איננה סיסמה אצלנו בפיוס, מדובר בנושא חשוב ומרכזי שניתן לו את מלוא תשומת הלב תוך הקשבה לשני ההורים והגעה לפתרון שיתרום לילדיכם יציבות והורים שנוכחים בחייהם.

ישנם יתרונות נוספים מדוע גישור בפיוס זה ההליך הנכון לכם, אתם מוזמנים להיכנס לגישור בפיוס מותאם לגישור גירושין בהסכמה. 


 אלו נושאים מרכזיים עולים במהלך הגישור ?

במסגרת ההליכים עולים מספר נושאי ליבה כאשר כמובן שהדבר תלוי במקרה האישי שלכם – ואלו הנושאים:

1. משמורת וזמני זהות – כמובן אם יש לכם ילדים משותפים, אנו נקבע את סוג המשמורת ( משמורן יחיד, משמורת משותפת, זמני זהות נרחבים ) וכן את זמני השהות שיהיו תואמים למציאות חייכם, כך שתוכלו לעמוד בהם וליהנות מזמן איכות עם הילדים וגם להעניק להם יציבות בחיים שכה חשובה.

2. החלטות חשובות בנוגע לילדים שלכם – במסגרת הסכם הגירושין אנו ניתן מענה מלא גם לאופן קבלת החלטות בנוגע לילדים כמו – ענייני חינוך, בריאות, יציאה לחו"ל, השתתפות באירועים משפחתיים וכיו"ב.

3. מזונות ילדים – נתמקד במקרה האישי שלכם, תוך שנבדוק יחד את צרכי הילדים והצרכים האישיים שלכם, נתייחס גם לגובה ההשתכרות של כל אחד ובמידת הצורך גם ניקח בחשבון את סוג המשמורת וזמני השהות ולא פחות חשוב נבדוק איך כל אחד יסתדר עם גובה המזונות אליהם נגיע.

4. חלוקת רכוש – אתם תקבעו איך יתחלק הרכוש שלכם ואנו בפיוס נסייע לכם להגיע להחלטה נכונות והוגנות.

5. הסדרי ביניים – במידת הצורך ועד לסיום הגישור לעיתים יש ליצור הסדרי ביניים, כמו – זמני שהות זמניים, התנהלות כלכלית עד לסיום הגישור ועוד ועוד, וזאת במטרה לתת יציבות לכל אחד מהצדדים גם במהלך הגישור.

6. גט וגירושין – נסדיר בהסכם גם את ענייני גירושין וסידור הגט בבית הדין הרבני.

אלו הנושאים המרכזיים שלרוב עולים במסגרת הליכי גישור גירושין ואנו בפיוס וביחד אתכם ניתן להם את מלוא תשומת הלב על מנת להגיע להבנות.


כיצד שומרים עליכם בפיוס במהלך הליך הגישור ?

בפיוס אנו מודעים לכך שאחד הצדדים עלול לעשות צעדים חד צדדים ולפתוח בהליכים משפטיים במהלך הליך הגישור, לשם כך אנחנו חותמים עוד בטרם תחילת ההליך על הסכם גישור שמסדיר את כל הסוגיות שנוגעות לאופן ניהול ההליך וכן סעיף שקובע שלא ניתן לפתוח בהליכים חד צדדים במהלך הגישור.

כמו כן, מדובר בהליך שיש לו חיסיון וסודיות ולכן המידע שעולה בגישור כמו גם המסמכים שנמסרים נשארים בתוך הגישור.

במסגרת הסכם הגישור אנו מתייחסים לכל הסוגיות לרבות סעיף סודיות ואי פתיחת הליכים, מדובר בהסכם בעל תוקף חוזי לכל דבר ועניין והוא ממזער את הסיכון בצעד שכזה .

על מנת שתרגישו בטוחים שאתם בידיים טובות, אתם מוזמנים לקרוא עוד על  כיצד שומרים עליכם בגישור גירושין בפיוס.


באיזה שלב ניתן לפתוח בהליכי גישור גירושין ?

בכל שלב שבו אתם נמצאים, בין אם עדיין לא פתחתם בהליכים משפטיים ובין אם אתם בעיצומו של ההליך המשפטי והחלטתם שהגיע הזמן לשים את המאבקים בצד ולתת סיכוי לפתרון ההליך בהסכמה ובדרכי שלום.

אם נסכם במשפט אחד – כל עוד לא קבלתם פסק דין מבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, האפשרות של פתרון סכסוך הגירושין באמצעות גישור, פתוחה בפניכם.


כיצד תבדקו האם המקרה האישי שלכם מתאים לגישור ?

פשוט מאוד, אתם מתקשרים לפיוס ועו"ד ומגשר עמית חיימוביץ ידבר אתכם ובאמצעות מספר שאלות ניתן יהיה לקבל אינדיקציה האם סכסוך הגירושין שלכם מתאים לגישור בפיוס.

חשוב לדעת, שמרבית התיקים מתאימים לגישור ורק במקרים חריגים במיוחד לא ניתן לקיים הליכי גישור.

כמו כן, במידת הצורך אנו נתאם אתכם פגישה התאמה מסודרת שבמסגרתה תקבלו מענה מקיף על הליכי הגישור בפיוס ובד בבד נבדוק האם התיק שלכם מתאים לגישור, במרבית המקרים זוגות שמגיעים אלינו לפיוס, מוצאים שהליכי גישור זו הדרך הכי נכונה להם ובמקרים חריגים במיוחד נמצא שיש חוסר התאמה.


מהם אחוזי ההצלחה בהליכי גישור גירושין בפיוס ?

אחוזי ההצלחה בגישור גירושין הינם גבוהים ביותר ומגיעים לכ – 90 אחוז, חשוב לציין שאנו בפיוס מגיעים עם ניסיון רב וכישורים שמתאימים לסכסוכים כה רגישים וחשוב מכל אנו באים עם כל הלב והנשמה ומשקיעים את כל המאמצים על מנת שתגיעו להבנות ולהסכם המיוחל.

אם יש רצון כן ואמיתי מצד כל הצדדים לפתור את הסכסוך באמצעות הליכי גישור, כנראה שכך גם יקרה.


אז מה עושים עכשיו, איך מתקדמים ?

תרימו אלינו טלפון או תשלחו הודעה ותעשו את הצעד הראשון, לפתרון סכסוך הגירושין שלכם באמצעות הליכי גישור בפיוס.


כמה מילים לסיום…

לצערנו, נוכחנו לראות את המחירים הכואבים שמשלמים כל אחד מבני הזוג וילדיהם, כתוצאה ממאבקים האחד כנגד השני בבתי משפט ובבתי הדין הרבניים ולכן אנחנו משקיעים את כל המאמצים על מנת שתגיעו לגשר של הבנות שיוביל להסכם גירושין כולל ותחסכו מעצמכם נזקים שאינם נאמדים רק בכסף – זה סיפוק אדיר לסייע לכם לפתור את הסכסוך ממקום חיובי ומפרה ורק כשבאים באמת עם הלב, ניתן לעשות את זה.