גישור זוגי להסכם שלום בית לחלופין גירושין


בגישור זוגי בפיוס, אנו בודקים מה המטרה שלשמה הגעתם לגישור ובמסגרת הפגישה המגשר יעלה את כל האפשרויות שעומדות בפניכם כאשר אחת מהן –  הסכם שלום בית לחלופין גירושין.

אנו מעלים אפשרות זו כאשר אתם מעוניינים, מצד אחד לתת הזדמנות נוספת למערכת היחסים ביניכם ומצד שני במידה ושלום הבית לא יצלח תהייה באפשרות כל אחד ואחת מכם להתגרש באופן מידי כאשר כל העניינים שנוגעים לגירושין כבר הוסדרו ביניכם ולא צריך לערב בתי משפטי ועורכי דין.


גישור מהסוג הזה נקרא – גישור זוגי לשלום בית לחילופין גירושין – היינו אנו עורכים בשבילכם הסכם שחלקו הראשון מתייחס לשלום הבית והחלק השני הינו הסכם גירושין לכל דבר ועניין.  

כפי שאתם רואים, בגישור ישנה גמישות גדולה והמגשר יציג בפניכם את כל האופציות, תוך התבוננות על המערכת היחסים וקבלת ההחלטה המיטבית לכם ולילדכם.


כיצד מתנהל גישור זוגי לשלום בית לחילופין גירושין ?

לאחר שיצרנו בהירות והגעתם למסקנה שאתם מעוניינים בגישור זוגי לשלום בית לחלופין גירושין, ניישם את כל שלבי הגישור כמו בגישורים רגילים, רק שנתייחס גם לענייני שנוגעים לשלום בית וגם לכל הסוגיות הקשורות לגירושין.

אתם מוזמנים לקרוא בהרחבה על גישור גירושין בפיוס. 


כיצד בנוי הסכם שלום בית לחילופין גירושין ?

לאחר שהגענו להבנות במסגרת הגישור בענייני שלום הבית והגירושין – אנו ננסח הסכם ברור ונהיר שיחולק לשני חלקים שנוגעים לשני מקרים :

חלק ראשון – יהיה בנוי מסעיפים שיתמקדו ויסדירו את אופן ההתנהלות המשותפת בפרק הזמן של שלום הבית, מדובר בסעיפים שיחולו ללא הגבלת זמן והדבר כמובן תלוי בכך ששני בני הזוג מעוניינים להמשיך לחיות יחד.

חלק שני –  מתייחס למקרה שבו אחד מבני הזוג או שניהם לא מעוניין להמשיך בשלום הבית, במקרה כזה יחולו הסעיפים שמתייחסים לכל הנושאים הקשורים בגירושין לרבות, מזונות ילדים, משמורת וזמני שהות, חלוקת רכוש, סידור גט וכיו"ב – מדובר בהסכם גירושין שנכנס לתוקף כמו כל הסכם גירושין.

ההסכם מותאם לחיים האישים שלכם, תוך התייחסות לכל הנושאים שעלו בגישור ותוך התמקדות בפתרונות לאותם מקרים שבעבר יצרו משברים וכיום ניתן להתמודד אתם ובחלק השני הסכם גירושין שמסדיר לכם את כל ענייני הגירושין, ללא צורך בפניה לעורכי דין ובתי משפט.

את ההסכם יערוך המגשר שלכם עמית חיימוביץ שהינו עו"ד בתחום גירושין ודיני משפחה.


האם נדרש אישור של הערכאות המשפטיות  להסכם שלום בית לחילופין גירושין ?

כן, במידה ומשולב בו חלק של גירושין יש לאשר את ההסכם בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני והמגשר ועו"ד עמית חיימובייץ שליווה אתכם בכל ההליך, ייצג אתכם בדיון לאישור ההסכם.


אלו יתרונות ישנם בהסכם שלום בית לחילופין גירושין ?

היתרונות הבולטים שלו, שניתן לתת הזדמנות נוספת למערכת היחסים שלכם ולא לפרק את התא המשפחתי כאשר הפעם גם נותנים פתרונות ויוצרים סדר בתוך המשפחה והמערכת הזוגית, ובד בבד מסדירים את כל הנושאים הקשורים לגירושין ובכך חוסכים כסף וזמן יקר, מונעים מהילדים שלכם נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה ממאבקים משפטיים וכמובן אין צורך לפנות לעורכי דין ולפתוח הליכים בערכאות המשפטיות – בצורה הזו יש לכם שקט נפשי לתת סיכוי אמיתי לשלום הבית ולהתמקד בשיקום המערכת הזוגית.

כאמור, הליכי הגישור מתנהלים מתוך מקום של פתיחות, הידברות והתמקדות באינטרסים אישיים ומשותפים תוך יצירת גשר של הבנות.

אתם כמובן מוזמנים לקרוא בהרחבה באתר, כיצד אנו מגשרים בפיוס.

חזרה לגישור זוגי >>
הוסף תגובה