האפשרויות שהעומדות בפניכם בגישור זוגי בפיוס

כשבני זוג מגיעים אלינו לגישור זוגי בפיוס, אנחנו קודמים כל מבררים אתם, מה המטרה שלשמה הגיעו – לרוב עולות ארבע אפשרויות :


הראשונה – בני הזוג מביעים באופן חד משמעי את רצונם להתגרש ולעשות זאת באמצעות גישור לגירושין בהסכמה.

שנייה – בני הזוג מעוניינים לשקם את מערכת היחסים ביניהם ולעשות שלום בית באמצעות גישור זוגי בפיוס תוך הסדרת שלום הבית במסגרת הסכם מסודר שיערוך המגשר.

שלישית – בני הזוג מעוניינים מצד אחד לתת הזדמנות נוספת למערכת היחסים ביניהם ובמידה והדבר לא יצלח הם יתגרשו– הלכה למעשה הם מעוניינים לנסות שלום בית שבמידה ולא יצלח אז הם יתגרשו – גישור מהסוג הזה נקרא גישור זוגי לשלום בית לחילופין גירושין – היינו, אנו עורכים בשבילכם הסכם שחלק ראשון בו מתייחס לשלום הבית והחלק השני הנו הסכם גירושין לכל דבר ועניין ( ראו הסבר בדף זה ).

רביעית – בני הזוג לא יודעים מה ברצונם לעשות – האם להתגרש באופן מידי או עדיין לתת עוד הזדמנות למערכת היחסים ביניהם – המגשר יברר זאת אתכם על מנת שתגיעו להחלטה ממקום שלם ונכון.


כפי שאתם רואים קיימות מספר אופציות, כאשר כבר בתחילת הגישור אנו מבררים את המטרה שלשמה הגעתם.

גם במידה ואינכם בטוחים, מה אתם בדיוק מעדיפים ( כמו באופציה הרביעית ) , במהלך הגישור הדברים מתבהרים ואתם תדעו בדיוק לאן פניכם מועדות.

מגשרי פיוס יעלו בפניכם את האופציות, שכן חשוב שתהיו מודעים לכל האפשרויות העומדות בפניכם.

חשוב להבין, שניתן לקיים גישור זוגי לשלום בית רק כאשר ישנה הסכמה הדדית של שני בני הזוג, שכן לא ניתן לכפות על אף אחד להישאר במערכת זוגית שאיננה מעוניין בה ולכן במידה ואחד מבני הזוג יביע באופן ברור שאיננו מעוניין בשלום בית, נתחיל בגישור לגירושין.

מצד שני, ישנם מקרים שבהם בני הזוג הגיעו לגישור לגירושין וככל שמתקדם הגישור, הם מביעים רצון לתת הזדמנות נוספות למערכת היחסים בניהם וכך אנו עוברים לגישור זוגי לשלום בית וכן מסדירים גם את ענייני הגירושין במידה ושלום הבית לא יצלח. 

בשולחן הגישור ישנה גמישות רבה והמגשר בהתאם לרצונות, הבקשות והסיפור האישי שלכם, יסייע לכם להגיע למטרה האמיתית שהובילה אתכם לגישור, זה היופי בגישור כשאנחנו כל העת קשובים לכם ונותנים מענה אישי .

חזרה לגישור זוגי >>
הוסף תגובה