הפנייה ושילוב של אנשי מקצוע בגישור גירושין בפיוס


במסגרת גישור גירושין בפיוס עולים מגוון רחב של נושאים כמו כיצד לחלק את הרכוש המשותף, תיאום הורי, כיצד לספר לילדים על הפרידה ועוד כהנה וכהנה נושאים חשובים ומהותיים.


לעתים, אנו נעזרים באנשי מקצוע וטיפול, לכן מגשר גירושין בפיוס יבדוק יחד אתכם האם נדרש להסתייע באיש מקצוע ובמידת הצורך יפנה אתכם לאנשי מקצוע וטיפול שאנו עובדים אתם בפיוס או לחלופין תוכלו לגשת לכל איש מקצוע שנראה לכם.


על מנת לעשות סדר נפרט את אנשי המקצוע והטיפול שניתן ( במידת הצורך ) לשלב או להפנות במסגרת הליכי הגישור :


משמורת, זמני שהייה ואחריות הורית :

פסיכולוג ילדים – במידה ובמסגרת הגישור עולה שהילדים שלכם נמצאים בקשיים או מצוקה רגשית או זקוקים לאוזן קשבת מקצועית – אנו נמליץ לכם על פסיכולוג ילדים שיסייע לילדכם ויעניק לו את הטיפול הרגשי הדרוש.

מנחה הורים – איש מקצוע שיש לו ניסיון בתחום הנחיית ההורים ובמידת הצורך ייתן לכם כלים ועצות כיצד לספר לילדכם על הגירושין והפרידה. הוא גם יוכל ללוות אתכם בכל תהליך הגירושין והפרידה ויעזור לכם כיצד להתנהל עם הילדים.

מתאם הורי – איש מקצוע שיתאם ביניכם את התנהלות הורית ביום שאחרי הסכם הגירושין לרבות עמידה בזמני השהות ויסייע לכם ליצור תקשורת הורית בריאה, ניתן גם לעלות בעיות שהתעוררו ביניכם בנוגע לילדים וכיצד ניתן לפתור אותם וכן תיאום זמני השהייה עם הילדים בהתאם למה שנקבע בהסכם.

ניתן לפנות למתאם הורי בכל פרק זמן שתרצו ובהתאם לצורך.

עובדת סוציאלית – לעתים אנו נעזרים בעובדת סוציאלית פרטית, שיש לה ניסיון רב עם תיקי גירושין וילדים במקרים של פרידת הורים.


חלוקת רכוש :

אקטואר –  במידה ונצברו זכויות פנסיוניות ואחד הצדדים צבר זכויות עודפות על פני הצד השני, ניתן לקבל חוות דעת של אקטואר שיעריך מה חלקו בזכויות הללו.

במידה ומעוניינים לבצע היוון של הזכויות, זאת אומרת אחד הצדדים איננו מעוניין להמתין לגיל פנסיה של הצד השני,  אלא לקבל את הכספים עכשיו, אזי ניתן לבדוק אופציה של היוון הזכויות באמצעות אקטואר .

כמו כן, כיום בעקבות החוק החדש, ניתן לנייד זכויות עודפות מבן זוג אחד לבן הזוג השני ללא חבות מס. על מנת לבצע זאת יש לפנות לאקטואר שייתן חוות דעת בהתאם להוראות החוק.

ניתן גם לקבל חוות דעת בנוגע למוניטין, נכסי קריירה וכיו"ב ולהכניס זאת במסגרת איזון המשאבים.

שמאי מקרקעין – במידה ומעוניינים לקבל חוות דעת של שמאי בנוגע לשווי דירת המגורים המשותפת או לגבי כלל נכסי המקרקעין שנצברו .

רואה חשבון – ניתן גם למנות רואה חשבון שיבצע תחשיבים שנוגעים להכנסותיכם לרבות תחשיבי מס.


אלו בין היתר אנשי המקצוע והטיפול שעמם אנו עובדים במקרים של גירושין ופרידה.

בשל העובדה שלכל אורך ההליך המגשר שלכם גם עו"ד בתחום גירושין ודיני משפחה, הוא יוכל לכוון אתכם ולעלות במידת הצורך את האפשרות לקבל חוות דעת מאנשי מקצוע או להפנות לאנשי טיפול. 

חזרה לגישור גירושין >>
הוסף תגובה