עשר סיבות מדוע להגיע אלינו לגישור בפיוס

למה כדאי להגיע לגישור בפיוס

על מנת שתקבלו החלטה נכונה ותגיעו לגישור בפיוס, פרטנו לכם את הדברים העיקריים שיעזרו לכם לקבל החלטה, אז נתחיל:


1. מחירים הוגנים ובלי הפתעות – עלות ניהול הליכי הגישור הינם נמוכים הרבה יותר מאשר ניהול הליכים משפטיים, מדובר בחיסכון שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים לכל אחד מכם ואף יותר.

אלו כספים שיכולים לשמש אתכם ואת ילדכם במיוחד ביום שאחרי הגירושין וזאת במקום להוציא אותם על עו"ד, אגרות בתי משפט וכיו"ב.

חשוב להדגיש שעוד לפני התחלת הליכי הגישור אתם תדעו מה עלויות הגישור בלי הפתעות בדרך, הכל על השולחן .


2. מיקוד, זמן ומטרה, שלושת ה "ממים " של פיוס – בפיוס אנחנו יודעים שיעילות זה אחד מהיתרונות הבולטים של הליך הגישור ולכן במסגרת ההליך אנחנו שמים דגש לכך:

מיקוד – מבין כל הנושאים שעולים במסגרת הגישור, מגשרי פיוס ידאגו לכך שתתמקדו בנושאים החשובים לכם באמת ויעשו סדר בכל הבלאגן.

זמן – בפיוס ברור לנו שפרק הזמן שמתנהל ההליך חשוב לכם ובמספר פגישות ( לרוב 2 עד 5 פגישות בלבד )  ניתן להגיע להבנות שיגובשו להסכם משפטי.

הליכי גישור חוסכים לכם זמן יקר ואם נשווה זאת לרגע להליכים משפטיים שלוקחים חודשים ואף שנים, כן לצערנו לעיתים ישנם הליכים משפטיים שמתנהלים שנים – לנו זה נראה לא נכון ולא הגיוני, שתנהלו את חייכם במשך מספר שנים בדיונים בבתי משפט.

מטרה – בכל דבר שאנו עושים בחיינו חשוב להגדיר את המטרה שלנו, הדבר מקבל משנה תוקף בהליכי הגישור, מה המטרה שלשמה הגעתם לגישור ?

זה נראה לכם אולי ברור שהמטרה היא לפתור את הסכסוך, אחרת למה הגעתם לגישור? אולם איננו מתכוונים ל" מטרת העל " אלא לאותן מטרות שאתם הגעתם לגישור, לדוגמא צד אחד הגיע למטרת שלום בית וצד שני לשם גירושין, לרוב כל אחד הגיע עם מטרות משלו ועצם הגדרת המטרה, יוצרת תיאום ציפיות.

לעיתים מציאת מטרה משותפת שמובילה לאינטרס משותף מגשרת על הפערים ביניכם ומקדמת באופן משמעותי את הסיכוי להגעה להסכם.

את שלושת הממים הללו אנחנו מיישמים בפיוס, מבחינתנו זה חלק בלתי נפרד מהליך הגישור.


3. חיסיון וסודיות – בפיוס אנחנו מקפידים, הקפדה יתירה על סודיות וחסיון ההליך.

חשוב להבהיר שהדברים שנאמרים בפגישות הגישור, המידע והמסמכים שעוברים מצד אחד למשנהו וכל דבר שעולה במסגרת הגישור, נשאר בתוך הגישור.

החוק מחייב לכך, אנחנו מחויבים לכך וגם אתם הצדדים מחויבים.


4. ליווי מלא מתחילת ההליך ועד לסיומו – מגשרי פיוס מלווים אתכם משיחת הטלפון הראשונה ועד לסיום הליכי הגישור ולאישור ההסכם אליו הגעתם בערכאות המשפטיות.

ליווי מלא כולל, פגישות גישור משותפות ופרטיות, עריכת הסכם ע"י עו"ד ומגשר עמית חיימוביץ מתחום גירושין ודיני משפחה, ייצוג בערכאות המשפטיות לאישור ההסכם ולעיתים שיחות טלפוניות בין פגישת גישור אחת לשנייה ובמידת הצורך הפנייה לאנשי מקצוע וטיפול.

אנחנו כאן בשבילכם, אלא מילים שמקבלות משמעות באופן פרקטי, כשמגשרים באים עם הלב ובשביל זה אנחנו כאן.


5. בפיוס אנחנו מגשרים אך ורק בגישור לגירושין וסכסוכי משפחה – כמו בכל דבר בחיים, חשוב להיות ממוקד ולכן אנחנו בפיוס ממוקדי גישור לגירושין וסכסוכי משפחה, שכן מדובר בתחום כל כך רגיש שדורש התמחות מיוחדת וכלים שמתאימים לגישורים מהסוג הזה וזאת על מנת לעשות את המקסימום האפשרי שהגישור שלכם יצליח.


6. מקצועיות משפטית וגישורית  בגישור בשניים או עם מגשר אחד, בפיוס, אנחנו דואגים תמיד שבצוות הגישור יהיה מגשר שהינו עו"ד עם ניסיון רב בתחום גירושין ודיני משפחה ובעל ניסיון מוכח בגישור לגירושין וסכסוכי משפחה.

חשוב לדעת, שההבנות אליהם נגיע בגישור ינוסחו להסכם משפטי אך ורק ע"י מגשר שהינו עו"ד בתחום גירושין ודיני משפחה.

מעבר לכך, המגשרים שלנו הם אנשים, כן זה אולי נשמע ברור, אך מבחינתנו המושג אנשים אומר שיש במגשר את היכולות לראות כל צד לסכסוך כאדם בפני עצמו שיש לו אינטרסים, רצונות, רגשות והינו עולם ומלואו – זה חלק בלתי נפרד מאחוזי ההצלחה הגבוהים בהליכי הגישור שנערכים בפיוס – מגשר עם יכולות לראות את האדם שמולו, מגשר עם אופי גישורי.


7. שילוב של כלים מעולם האימון – בפיוס אנחנו משלבים כחלק מהליכי הגישור גם כלים מעולם האימון האישי, כמו בניית מטרה משותפת, כלים ליצור תקשורת מקדמת, מחויבות ואחריות בנוגע לעצמך, להליך ולילדך, בניית חזון אישי ומשותף במקרים של שלום בית ועוד כלים רבים נוספים שאנו משלבים אותם בהתאם להתקדמות הליכי הגישור והמטרה המשותפת שלכם .

שילוב של כלים מעולם האימון, אלו אחד היתרונות של גישור בפיוס, איננו מסתכלים בצורה מצומצמת ורואים בכלים מעולם הגישור הדרך היחידה לפתור את הסכסוך, אלא אנחנו משלבים כלים מוכחים מעולם האימון שיסייעו לכם להגיע להסכם .


8. אווירה נינוחה ומקדמת לפתרון הסכסוך באמצעות גישור  אצלנו קוראים לזה אווירה גישורית , זה מתחיל מפתיחת הדלת, הישיבה סביב שולחן הגישור ועד לניהול ההליך עצמו במסגרתו מקשיבים לצרכים והאינטרסים שלכם כשהקול שלכם נשמע, למרות המצב הרגיש ולעיתים אף הנפיץ ביניכם.


9. השירותים של פיוס תחת קורת גג אחת – אצלנו ניתנים כל השירותים במקום אחד.

מגשרי פיוס הנם עורכי דין בגירושין ודיני משפחה שמגשרים לכל אורך ההליך, עורכים לכם את ההסכם ומייצגים אתכם בדיון לאישור ההסכם בבית המשפט או בבית הדין הרבני.

אנו משלבים אנשי המקצוע ובהתאם לצורך מפנים אתכם לאקטוארים, פסיכולוגים, מטפלים זוגיים, יועצים כלכליים וכיו"ב – אנו עובדים עם אנשי מקצוע, שאנחנו סומכים עליהם ובעלי ניסיון רב בתחומם.


10. אנחנו באים עם הלב – אחד הדברים החשובים ביותר שבאמת אכפת לנו שתפתרו את הסכסוך באמצעות הליכי גישור בפיוס.

נוכחנו לראות את המחירים הכואבים שמשלמים המשפחות, בני זוג וילדיהם כתוצאה ממאבקים האחד כנגד השני בבתי משפט ובבית הדין הרבני ולכן אנחנו משקיעים את כל המאמצים על מנת שתגיעו לגשר של הבנות שיוביל להסכם גירושין כולל – זה סיפוק אדיר לסייע לכם לפתור את הסכסוך ממקום חיובי ומפרה ורק כשבאים באמת עם הלב, ניתן לעשות את זה.


אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולדבר עם עו"ד ומגשר עמית חיימוביץ לשיחה ראשונית.

חזרה לגישור בפיוס >>
הוסף תגובה