פגישת גירושין גירושין פרטית עם קרן – חלק שלושה עשר

אווירה נינוחה בפגישת הגישור גירושין

גישור הגירושין של בועז וקרן, היה טעון רגשית ובעיקר דרש ממגשר הגירושין, יכולת הקשבה והכלה לשני בני הזוג תוך בדיקה האם הצדדים ובעיקר בועז בשל להתחיל בגישור גירושין.


בשיחת הטלפון האחרונה של המגשר עם בועז, עלתה אופציה של הסכם שלום בית לחילופין גירושין, אולם המגשר הבהיר לבועז, שניתן להתחיל בגישור זוגי לשלום בית, בתנאי שקרן תתן הסכמתה להליך שכזה, שכן ללא הסכמה לא ניתן להתקדם לאופציה שכזו.

בועז בקש מהמגשר לשכנע את קרן, שאולי תסכים לניסיון אחרון של שלום בית, עם זאת המגשר הבהיר שהוא לא מתכוון לשכנע את קרן, אלא יכול להציע לה את האופציה הזו, במסגרת פגישת גישור גירושין פרטית.


המגשר גם בקש לדעת, מה תהייה תגובתו של בועז במידה וקרן לא תסכים לשלום בית ותרצה להתגרש בכל זאת, בועז אמר שבמקרה כזה לאחר שעשה את כל מה שאפשר, הם יחלו בגישור לגירושין.

המגשר התקשר לקרן וקבע איתה פגישת גישור גירושין פרטית.


פגישת הגישור עם קרן החלה.

" שלום קרן " , אמר המגשר, "  מה שלומך, איך עוברת עליך התקופה הזו ? "

" לא קל, כפי שאתה בטח מבין, אני כבר לא יודעת מה לעשות, פעם אחרונה שדיברנו חשבתי שבועז מעוניין בגישור וכעת  אני כבר לא יודעת, מה הוא רוצה, הוא החל לדבר איתי על שלום בית, כאילו הוא לא מבין שאני מעוניינת בגירושין,  זה מסתכל. " 

" אני בהחלט מבין אותך, תקופה מבלבלת ולא פשוטה. 

הזמנתי אותך לפגישת גישור פרטית, בעקבות שיחת הטלפון האחרונה שלי עם בועז, זו הייתה שיחה לא פשוטה ונראה שמבחינה רגשית לוקח לו זמן לעכל את כל הליך הגירושין.

הוא באמת עובר תקופה רגשית מאוד קשה והוא נע בין ייאוש לתקווה, זה סוג של אבל פרטי שהוא חווה כיום.

במהלך השיחה אתו, עלתה אופציה שתתני הזדמנות אחרונה למערכת היחסים ביניכם, כשהפעם יהיה לכם הסכם שלום בית לחילופין גירושין.

מה שההסכם הזה אומר, שבמידה ומישהו מכם לא יהיה מעוניין אחרי פרק זמן מוגדר, להמשיך בנישואין, הוא יודיע לצד השני שהוא מעוניין בגירושין , והחלק של הסכם הגירושין ייכנס לתוקף כמו כל הסכם גירושין אחר.

אני עושה הסכם כזה במידה ובני הזוג מתלבטים או עדיין רוצים לתת צ'אנס נוסף למערכת היחסים ביניהם ומצד שני, הם מעוניינים שאם אחד מהם ירצה להתגרש, הוא לא יצטרך לעבור דרך בתי משפט או עורכי דין או מגשרים, אלא פשוט מפעיל את הסכם הגירושין.

לעיתים הסכם שלום בית לחילופין גירושין, מעניק סיכוי נוסף לצדדים לשקם את מערכת היחסים ביניהם, שכן הם מגיעים ממקום הרבה יותר משוחרר וללא לחצים כשהם יודעים שהם מוגנים ובאפשרותם להפעיל את הסכם הגירושין .

לכן הזמנתי אותך לפגישה הזו, בועז מבקש שתתני הזדמנות אחרונה לנישואין שלהם ולעגן את זה בהסכם שלום בית לחילופין גירושין, כך שבמידה ותרצי להתגרש תוכלי לעשות זאת ולא תצטרכו לעבור את כל מסכת היסורים הזו שוב.

הוא רוצה לדעת, שבאמת עשיתם כל מה שהיה ניתן, על מנת למנוע את הגירושין שלכם.

מה את חושבת קרן, האם היית מעוניינת בהסכם שלום בית לחילופין גירושין ?

כשחשוב לקבל החלטה שכזו , ממקום שאת באמת רוצה לתת ניסיון אחרון ולא מתוך אילוץ. "


מה ענתה קרן למגשר ועו"ד עמית חיימוביץ ? לחץ כאן לדעת.

הו

חזרה לבלוגישור >>
הוסף תגובה