שלושה גורמים שמובילים לגישור מוצלח


מתיקי גישור רבים שהסתיימו אצלנו בהצלחה בפיוס, צברנו ניסיון רב תוך שהיה חשוב לנו להבין מה חשוב לבני זוג ו/או קרובי משפחה שמגיעים אצלנו לגישור ומעבר לזה מה יכול לסייע להם להגיע לפתרון מוסכם, שמנו לב לשלושה גורמים  מרכזיים שהובילו לגישור מוצלח וליצירת גשר של הבנות.


אז מהם שלושת הגורמים שכל כך חשובים להצלחת הגישור ומיושמים בפיוס :


א. רגישות – בגישור לגירושין בהסכמה ובסכסוכי משפחה, צריך לגלות רגישות מיוחדת בשל העובדה שמדובר בסכסוך בין בני זוג שלא מזמן אהבו זה את זו או עדיין אוהבים תוך שלעיתים מעורבים ילדים משותפים וכן בסכסוכי משפחה שמעוררים לא מעט מטענים רגשיים.

אצלנו בפיוס, אנחנו שמים דגש לעולם הרגשי של כל אחד מהצדדים באמצעות שימוש בכלים מעולם הגישור ומעולם האימון, כך לדוגמא – אנחנו מקשיבים לכל אחד מהצדדים, הקשבת עומק שמגלה מה באמת עומד מאחורי הטענות והבקשות של כל אחד מהצדדים, מגלים מה האינטרסים שחשובים לכל צד, משתמשים בשיקופים, בשאלת שאלות עומק ומסייעים לכם להיפתח לעולמו וצרכיו של הצד השני וכך ליצור עולם של פתרונות במטרה להגיע להבנות שינוסחו להסכם וניתן יהיה ליישם אותו ביום שאחרי.

כלים מעולם הגישור והאימון הם רבי עוצמה ובכוחם לחולל שינוי אמיתי בהסתכלות שלכם על הסכסוך ולפתוח נתיב חדש להסכם המיוחל.

בפיוס יש לנו ניסיון רב בשימוש בכלים הללו, ניסיון שהוביל להצלחות רבות בשולחן הגישור וכנראה גם בגישור שלכם.


ב. מקצועיות – אצלנו בפיוס ייטול חלק בגישור מגשר שהוא גם עו"ד בגירושין ודיני משפחה ובעל ניסיון פרקטי בתחום לרבות בייצוג וניהול תיקים וכן מעודכן בחוק ובפסיקה הנוהגת כיום בבתי המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

מדובר באחד מהגורמים החשובים לגישור מוצלח, שכן הצדדים נוטלים חלק בהליכי גישור עם מגשר מקצועי שיש לו ניסיון וידע נרחב בנושאים שבמחלוקת כאשר כל הצדדים מרגישים ומבינים שהם בידיים טובות. כמו כן המגשר משתמש בניסיון, בידע ובכלים שיש לו מעולם הגישור והאימון, על מנת לסייע לצדדים להגיע להבנות ולפתרון מוסכם.

המגשר נותן לכם את חופש הפעולה בשולחן הגישור להגיע לפתרונות יצירתיים שיתאימו לכם, אולם הוא כל העת עם היד על הדופק על מנת לוודא שאתם מבינים על מה אתם חותמים ולשקף לכם מצבים שבו אחד מהצדדים עלול להיות מקופח או ייפגע כתוצאה מהסכם לא הוגן.

חשוב להבין, בגישור אתם בוחרים את הפתרון והמגשר מסייע לכם בכלים שברשותו להגיע אליו והעובדה שהינו מגשר שהוא גם עו"ד רק מסייעת לכם להרגיש שאתם בידיים טובות עם איש מקצוע מהימן ומקצועי.


ג. ניסיון – אצלנו כל המגשרים הינם בעל ניסיון רב בגישור לגירושין וסכסוכי משפחה.

המגשרים שלנו מבינים את הרגישות שיש בגישורים מהסוג הזה ומביאים אתם את הניסיון, הידע והמזג הגישורי על מנת לעשות את כל הנדרש שהגישור יצלח.

חשוב מאוד שהמגשר יהיה בעל ניסיון בגישורים ומזג גישורי –  הדבר בא לידי ביטוי בין היתר בכך שלכל אחד מהצדדים ניתנת הבמה להשמיע את הקול שלו בשולחן הגישור, כל צד מקשיב באמת לבקשות והאינטרסים של הצד השני, ישנו תהליך של הכלה וכן המגשר מוביל אותם בתבונה וברגישות לכוון הסכמות תוך יצירת תקשורת מקדמת ומפרה.

אצלנו המגשרים הם קודם כל בני אדם שרואים את הצדדים כאנשים עם סיפור חיים משלהם ועולם רגיש ומלא תוך יצירת כבוד הדדי, תקשורת בריאה ויכולת להניע קדימה את תהליך הגישור .

חזרה לגישור בפיוס >>
הוסף תגובה